Beeztees cat cubes!

2016-04-01
Beeztees cat cubes!

Beeztees cat cubes!

Nowoczesny, stylowy drapako-domek! Zobacz  i nabądź koniecznie!!!
Twój kot już nigdy nie znudzi sie swoim placem zabaw.
Jeśli jeszcze tego nie znasz,Twój kot bedzie i tak w krótce miauuuuu :)


Beeztees ma nowy koncept swojej marki: CAT CUBES!

Kolekcja Beeztees Cat Cubes posiada unikalny design i jest pierwszym eleganckim, modularnym systemem, który zachwyca zarówno
koty, jak i ich posiadaczy, na całym świecie.

Cat Cubes został zaprojektowany tak, by zaspokoić rozmaite potrzeby Twójego kota.

Możliwośc wyboru modułów pomaga kotom praktykować ich naturalne zwyczaje w kwestii żywienia, spania i rozrywki.

Możesz dowolnie miksować i łączyć ze sobą fasony i kolory w taki sposób, by idealnie wkomponowywały się we wnętrze Twojego domu, jak i zmieniać ich konfigurację w dowolny sposób co tydzień, by Twój kot nie znudził sie swoim uniwersalnym lokum.

Beeztees pomaga bezdomnym kotom na całym świecie!

Firma Beeztees wierzy, że każdy kot zasługuje na dom. Ze sprzedaży modułów Cat Cubes, firma przeznacza 5% dla kotów w schroniskach na całym świecie. To nie tylko pomaga kotom, ale również uszczesliwia klientów.


Jakie sa 4 rodzaje modułów Cat Cube?Moduł "sypialnia"


Moduł "sypialnia" jest zamkniętym meblem, w którym Twój kot może wypoczywać oraz spać na załączonej miękkiej poduszcze. Ten moduł dostępny jest w kolorze szarym i niebieskim i może być ułożony w pozycji horyzontalnej.


Moduł "jadalnia"


To element otwarty, w ktorym kot może jeść oraz pić. Ten moduł posiada w zestawie dwie nierdzewne metalowe miseczki, po jednej na jedzenie i picie. Moduł ten dostępny jest w kolorach szarym i niebieskim (petrol persian) i może być ułożony jedynie horyzontalnie i na samym spodzie.Moduł "zabawa"


Moduł zabawy jest elementem otwartym, przeznaczonym dla kociej rozrywki.
Moduł ten posiada w zestawie 12 miękkich piankowych piłeczej, o porowatej strukturze, łatwej do złapania pazurkiem, oraz jedną piłkę zawieszoną. Dostępne kolory to szary i biały (angora white) i może być sytuowany zarówno poziomo, jak i pionowo.Moduł "drapak"


Jest to otwarty element, zawierający jeden palik do drapania. Moduł drapaka dostępny jest w kolorze szarym oraz miętowej zieleni. Można go ustawiać zarówno pionowo, jak i poziomo.


Opcje:
Jest kilka możliwości złożenia Cat Cubes w jeden zestaw, ponieważ mogą one ze soba być łączone na różne sposoby. Możesz wybrać sposób, w jaki chcesz połączyc moduły ze sobą.Dzięki różnorodności wariantów kolorystycznych, możesz również dopasować konstrukcję do swoich indywidualnych preferencji oraz stylu. Cat Cubes są również dostępne pojedyńczo.

Wskazówka: zmieniaj układ modułów okresowo by były stale ekscytującą i ciekawą przygoda dla Twojego kota i wciąż atrakcyjne dla Ciebie.


Twój Megazoologiczny.pl poleca!
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2016
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 879 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-22
Zamówienie dotarło ze sporym opóźnieniem
2024-06-04
Wszystko na najwyższym poziomie

Jesteśmy pod nadzorem: wiw.szczecin

Zasady obrotu lekami OTC

pixel