Program partnerski

Program Partnerski

Szanowny Kliencie

Zapraszamy Cię do udziału w naszym programie partnerskim. Korzystaj z niego, polecając nasz sklep innym. Przy pomocy dostępnych narzędzi możesz wygenerować reklamy, które pozwolą gromadzić środki na Twoim koncie partnerskim do zamiany na bon towarowy, aby płacić za zakupy zrobione w naszym sklepie.

Zostań naszym Partnerem i zbieraj punkty za zakupy oraz polecanie nas dalej, bo w Megazoologiczny.pl - znajdziesz Mega oferty, Mega wybór i Mega zadowolenie z zakupów !

Najprostszym sposobem, aby zacząć gromadzić środki na koncie partnerskim, jest możliwość wygenerowania linku, który później możesz udostępniać w mediach społecznościowych czy przesłać w wiadomości e-mail.

1. Przejdź do zakładki "Mój Megazoologiczny" - na samym dole znajduje się "Program Partnerski"
2. Kliknij w zakładkę "Sprawdź szczegóły", następnie w polu "Generator Kodów i Bannerów" wybierz "Kod HTML"i kliknij "Generuj URL Linka".
3. To już wszystko - tak wygenerowany link zwyczajnie kopiujemy i dodajemy np. na Facebooku / Instagram czy jako dodatek do wiadomości e-mail.


Od teraz zbierasz punkty za każdym razem, gdy tylko ktoś dokona zakupu poprzez Twój link. 

Zebrane punkty możesz wymieniać na ekskluzywne towary w naszym sklepie Megazoologiczny.pl

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 832 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-06
Realizacja zamówienia przebiegła szybko i bezproblemowo.
2023-03-06
Super obsługa. Mimo zmiany ilości w zamówieniu z powodu braku jednej sztuki, zamówienie dotarło w "mig". Polecam tego sprzedawcę.

Jesteśmy pod nadzorem: wiw.szczecin

Zasady obrotu lekami OTC

pixel