przysmaki i gryzaki dla psa

ilość znalezionych towarów: 475

By Twój pies nie zaznawał nudy, by nie pokusiły go Twoje buty;), by sprawić mu przyjemność i dodać urozmaicenia jego diecie- temu wszystkiemu służą gryzaki i przysmaki, które znajdziesz w całej gamie, oczywiście w Megazoologiczny.pl! bo tylko tu taki wybór zdrowych smakołyków dla psa. Jaki gryzak dla psa jest najzdrowszy? Który gryzak wybrać na zęby, jakie są najlepsze trenerki i czy można podawać psu ciastka i czekoladę? Na to ostatnie pytanie odpowiedź jest szybka- ciastka tak, ale tylko te mięsne, bezzbożowe, jak np Meat Hit lub Carnilove Crunchy lub Meatcookies od Milord.A czekolada? Jeśli już, to tylko ta od Trixie, która jest specjalnym przysmakiem dla psa w formie tabliczki czekolady (nigdy nie podawaj psu czekolady dla ludzi!)

Szczególnie polecamy naturalne, suszone mięsa, dobre również dla szczeniąt czy seniorów ze względu na stopień miękkości, np krążki ze strusia lub koziny od John Dog,  jak i alergików, z tytułu jednego źródła białka jak np jeleń, łosoś, sarna, dzik, królik, czy cielęcina od Milord Meatstripes. O tych ostatnich warto wspomnieć głównie ze względu na technologię przygotowania. MILORD MEATCOOKIES - to mięsne ciastka, które zostały nazwane tak ze względu na ich kruchość (świetną łamliwość, a nie rozpadanie się na okruchy). Produkt jest suszony, nie wypiekany, a więc ciastka Milord nie zawierają mąki, czyli są całkowicie bezzbożowe, skład to tylko mięso (75%) i  zdrowotny, smakowy oraz funkcyjny dodatek (25%), jak warzywa czy zioła. Ponadto ich zapach jest zdecydowanie bardziej przyjazny dla człowieka, niż w przypadku czystych mięs, sprawiły to dodatki, które zadziałały tutaj jak "przyprawa", całkowicie zdrowa i naturalna (każdy z dodatków pozytywnie wpływa na organizm psa, a jednocześnie urozmaica dietę). Na szczególną uwagę zasługuje królik, który w tak wielu wariantach smakowych sprawi, że dieta alergików przestanie być nudna. Wśród mięs mamy m.in. kaczkę, dziczyznę, wieprzowinę (także nadająca się dla alergików), indyka oraz kurczaka. Ich forma to płaski pasek na szerokość kciuka - nie są one prasowane, a formowane poprzez odpowiednią nasadkę nadziewarki. Mięso jest pełnowartościowe, ponieważ mielone jest samodzielnie, dzięki czemu nie zawiera ono tłuszczu, jak w przypadku gotowych mielonek. 

Kości naturalne- podsuszane, nie wędzone, to jeden z ulubionych przysmaków i najbardziej angażujących każdego psa. Wszystkie kości w naszej ofercie zostały do niej wyselekcjonowane starannie, ale wiemy od naszych klientów, że do grona ulubionych zaliczają się kości wieprzowe od Alpha Spirit :)

No i na koniec wspomnimy również nowe trenerki- przekąski od Eden, które zawierają 70% naturalnego, suszonego powietrzem mięsa, dwa typy probiotyków dla zdrowego przewodu pokarmowego, dodatek np pietruszki, zapewniający świeży oddech, mieszankę minerałów pomagających utrzymać zęby w zdrowiu, minerały zmniejszające odkładanie się osadu i kamienia nazębnego, glukozaminę wspierającą stawy.

Zapraszamy do szaleństwa zakupowego w Megazoologiczny.pl.

Jesteśmy pod nadzorem: wiw.szczecin

Zasady obrotu lekami OTC

pixel