PODRÓŻE Z PUPILEM

ilość znalezionych towarów: 88

Spraw aby każda podróż z Twoim pupilem była komfortowa zarówno dla Ciebie jak i dla niego. Na Megazoologiczny.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do swobodnej podróży - od wygodnych mat do samochodu, poręcznych toreb i kuferków transportowych po duże kojce, wózki, butelki z poidełkami, miski czy specjalne kosze i przyczepki do roweru. Wszystko to sprawi, że podróż upłynie przyjemnie zarówno Tobie jak i twojemu zwierzakowi, który z niecierpliwością będzie czekał na kolejną wyprawę!

Sklep Megazoologiczny.pl jest patronem akcji Hotele Przyjazne Zwierzętom! Naszą misją jest zapewnienie wszystkim zwierzakom i ich właścicielom najwyższej jakości komfortu podróży i wypoczynku. Współpracujemy z kilkoma nadmorskimi hotelami, w których znajdziecie specjalnie przygotowane przez nasz sklep zoologiczny mega paczki dla zwierzaków. Chcemy zapewnić Waszym Pupilom smakowite karmy, smaczki i inne artykuły pierwszej potrzeby, jak miseczka czy torebki na odchody, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić, że zapomniałeś zabrać to i owo. ;-) W naszych paczkach znajdziesz produkty od maga partnerów sklepu Megazoologiczny.pl: m.in. Brit, Maced, TropiDog, Wiejska Zagroda, Vitakraft. 

Cały projekt zrodził się z wartości, które wyznajemy. Pragniemy, aby opiekunowie psów i kotów zabierali je ze sobą w podróże. Dzięki naszej akcji nie musicie się martwić, co zrobić z Pupilem podczas nieobecności. Teraz  Twój kot lub pies może towarzyszyć Ci podczas wszelakich wyjazdów. Możemy zagwarantować, że każdy zwierzak zostanie ugoszczony w należyty sposób i wszystkie jego potrzeby zostaną zaspokojone w sposób praktyczny i merytoryczny. Nasz sklep propaguje ideę podróżowania ze zwierzętami. Zapraszamy na stronę internetową przyjaznezwierzetom.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat całej akcji i poznasz ofertę hoteli, dzięki czemu dowiesz się, w których z nich warto się zatrzymać. Zapraszamy!

Jesteśmy pod nadzorem: wiw.szczecin

Zasady obrotu lekami OTC

pixel