Czy masz pomysł jak zachęcić kota do zwiększenia dobowej aktywności ruchowej?

2019-01-14
Czy masz pomysł jak zachęcić kota do zwiększenia dobowej aktywności ruchowej?

Dzisiaj pod lupę weźmiemy zabawkę dla kotów od Beeztees. Marka ta słynie z wyjątkowych i dobrze wyglądających akcesoriów dla zwierząt.

Koty posiadają wiele interesujących zmysłów, które należy rozwijać, zapewniając kotu odpowiednią zabawę. Zabawka dla kotów Flifly, kształtuje umiejętność polowania oraz reagowania na bodźce zewnętrzne, dzięki czemu na bardzo długo pozostanie absorbująca. Na polskim rynku jest dostępna ogromna ilość zabawek dla kotów, ale większość z nich szybko ulega zniszczeniu oraz najnormalniej w świecie szybko znudzą się naszemu kociakowi. Z pomocą i najlepszym rozwiązaniem, jak zawsze przychodzi prestiżowy sklep internetowy - Megazoologiczny.pl, z ogromnym asortymentem Beeztees.

 

1. Zapewnij swobodę ruchu

Co jest najważniejsze w zabawie z kotem? Miejsce! Każdy kot podczas zabawy potrzebuje dużo miejsca. Kociaki uwielbiają chować się i polować na swoją zdobycz. Zabawka Flifly od Beeztees obudzi w kocie chęć polowania, poprzez dwie standardowe opcje zabawy.

Pierwszą opcją w tej zabawce jest pałąk pod materiałem, który ma imitować ruchy biegającej, niewidzialnej zdobyczy. Opcja ta podniesie stopień ciekawości kota i zainteresuje go na tyle, że spędzi z tą zabawką sporo czasu.

2. Drugą opcją jest odczepienie materiału z głównej części zabawki i zamiana jej na wygięty pałąk z piórkami. Kot potraktuje piórka jak swój cel do zdobycia i możemy Was zapewnić, że prędko nie odpuści. Zabawka, zarówno w opcji pierwszej, jak i drugiej, działa w trzech prędkościach, co daje nam możliwość ustawienia zabawki wolno, szybko i losowo. Jest to świetny sposób na ciekawą i oryginalną zabawę. Dodatkowo materiał w tej zabawce szeleści, co jest dodatkowym bodźcem zachęcającym dla nawet największego leniucha do zabawy.

3. Oczywiście nasi Mega testerzy z ekipy Mega Zwierzaki - Gapa oraz Tigra, wymyśliły swoje własne opcje w tej zabawce. Trzecia opcja pochodzi właśnie od nich i nie była przewidziana nawet przez producenta. Mianowicie spodobało im się umieszczenie zagiętej części z piórami pod materiałem. Efekt? Wirujący uniesiony pałąk, zwijając materiał, powodował dodatkowe przyblokowanie kierunku ruchu w opcji losowej, dzięki czemu stawał się on jeszcze bardziej nieprzewidywalny, a zabawa jeszcze bardziej intrygująca na dłużej. Na tym pomyśle się oczywiście nie skończyło.

4. Czwartą opcją zabawy opatentowaną przez Gapę i Tigrę jest doczepienie piórek do prostego elementu pod materiałem. Szaleństwa i entuzjazmu końca nie było. Nie była to już pogoń za jedną myszką, jak w opcji pierwszej, ale ich całym stadem. Nasi testerzy nie mogli się oderwać od tej zabawki przez spory, jak na koty, okres czasu. Koniecznie musisz wypróbować Flifly ze swoim kotem!

Dzięki zabawce Beeztees zadbasz o zdrowie kota. Utrzymywanie odpowiedniej aktywności fizycznej poprzez zabawę to jeden z najlepszych i najłatwiejszych sposobów. Wszystkie kotowate uwielbiają się bawić, więc nie musisz zachęcać go do zabawy z Flifly. Pamiętajcie o tym, że u kotów niewychodzących z domu bardzo często pojawia się problem otyłości. Dlatego ważne jest to, żeby zapewnić kotu odpowiednią aktywność fizyczną, nawet wtedy kiedy nie ma nas w domu. Główne kocie instynkty to polowanie i pogoń za zdobyczą, więc zabawka ta sprawdzi się idealnie. Jeżeli wychodzisz rano do pracy, zostaw swojemu kotu włączoną zabawkę Beeztees. Nie pozwalaj na to, żeby Twój kot cały dzień leniuchował na kanapie. Flifly jest na tyle absorbujący, że prócz włączenia, nie wymaga żadnej dodatkowej obsługi z Twojej strony. Zabawka automatycznie zatrzymuje się po 15 minutach bezczynności.

Gadżet Flifly zasługuje na złoty medal. Jest to jedno z najlepszych akcesoriów dla kotów na jakie udało mi się trafić w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Kształtuje ona umiejętności kota, a także bierze pod uwagę wszystkie najważniejsze aspekty wychowania i zachowania kociaka. Produkt jest wysokiej jakości, ale nie kosztuje dużo, co czyni go ogólnie przystępnym. Warto nie zapominać o tym, że jest to rzecz, która posłuży kotu przez długi czas. 

Beeztees Flifly jest dostępny tylko w najlepszych sklepach zoologicznych. W Megazoologiczny.pl możecie zakupić ten przedmiot w najlepszej cenie na polskim rynku. Zachęcam również do sprawdzenia pozostałych produktów dla zwierząt od marki Beeztees. Życzę Tobie i Twojemu kotu udanej zabawy z Flifly! Podzielicie się swoimi opiniami w komentarzach.

Obejrzyj krótki film instruktażowy na naszym YouTube:

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 879 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Polecam sprawna obsługa.
2024-06-25
Polecam. Miły kontakt i szybka realizacja.

Jesteśmy pod nadzorem: wiw.szczecin

Zasady obrotu lekami OTC

pixel