Prawdziwne problemy gwiazd, czyli orzeźwiająca woda w upalne dni...

2023-05-20
Prawdziwne problemy gwiazd, czyli orzeźwiająca woda w upalne dni...

Czy ja naprawdę tak wiele wymagam?
Ile razy powtarzam Ci, że woda w misce na tarasie ma być: świeża! chłodna! Ma orzeźwiać moje rozgrzane od słońca ciało Ma mnie dopieszczać! A co to jest?!
- No woda
- To jest woda?! To jakieś ciepłe i mętne siki, którymi możesz podlewać sobie kwiaty jak lubisz
Kobieto skup się! I zrób coś w końcu, bo w takich warunkach nie da się pracować
- Ale co ja mam zrobić? Jest gorąco to woda się szybko nagrzewa to chyba logiczne.
- To sobie może być jakie tylko chce, nawet logiczne ja w to nie wnikam ale woda w misce ma być ZIMNA! Zrozumiałaś ?!
Czy powtórzyć drukowanymi
- To ja poszukam czegoś co spełni Twoje oczekiwania Ok?
- I to migusiem!

Pół dnia jej nie było, ale w końcu przyszła cieszyłem się jak głupi, ale tym razem po cichu, tak w sobie. Nosz tak mnie wpieniła rano tą ciepłą wodą że wyspokoić się nie mogłem!
Co to za czasy nastały, żeby pies chłodnej wody w upalny dzień nie miał No skandal!
Wyciągnęła miskę, patrzę miska jak miska zwyczajna, biała więc czego tak zęby suszy i się uśmiecha? A ona dumnie oznajmia…
- Mam! To rewolucyjna miska!
Rozwiązanie naszych problemów
- Ooo ciekawe bardzo, no ale nic… staraj się, bo bardzo dobrze Ci idzie Nie rozumiem zupełniastycznie jak taka zwyczajniastyczna miska ma nam pomóc

Patrzę co Ona robi a ta rozkręca te miskę i wkłada do zamrazarki
Po 20 minutach wyjmuje i skręca ją w całość, nalewa świeżej i chłodnej wody, zanosi na taras, stawia i mówi …
- Gotowe Twoja osobista, chłodząca miska Teraz możesz się opalać do woli, a później napić świeżej i tak samo chłodnej wody jak wtedy gdy ją nalewałam
- Żartujesz?!
- Nie! Serio! Ta miska trzyma temperaturę i woda jest w niej chłodna jakieś 5-6 godzin!
- Ale jajca! Widzisz jak się Ciebie pogoni to i coś mądrego zrobisz

W końcu coś do niej dotarło, woda w misce zrobiła się chłodna i idealniastycznie orzeźwiała mój piękny umysł i jeszcze piękniejsze ciało
- Wiesz co mamuś?
- Co? znowu jakieś pretensje?
- Nieee skąd! Chciałem Ci tylko powiedzieć, że bardzo Cie Kocham.

Kilka słów od Cukrowej matki:

Chłodna i świeża woda w trzydziestostopniowe upały to był dla mnie problem. Mimo, że staram się nie wychodzić z psami na dłuższe spacery niż kilkanaście minut w najgorętsze momenty dnia to i tak zawsze się martwię, czy nic im się nie stanie z tego upału, zważywszy też na podeszły wiek Afery i Maćka. Kiedy jestem w domu sytuacja jest w miarę opanowana, bo zwyczajnie wymieniam im wodę na chłodną, ale problem pojawia się gdy muszę wyjść na dłużej. 
Okna wszystkie uchylone, ale ruchu powietrza i tak wcale nie czuć, normalny człowiek ma problem, a co dopiero pies! 
Można rozłożyć mokre ręczniki na podłodze, można rozwiesić mokre pranie, ale woda i tak jest najważniejsza! Upał dla psa może być zabójczy i o tym trzeba pamiętać zawsze.
Kiedy trafiłam na miskę chłodzącą Trixie, zaczęłam się zastanawiać czy to nie kolejny bajer by tylko nabrać przewrażliwionego na punkcie swoich psów człowieka. Obsługa miski Fresh&Cool jest banalnie prosta.
W środku znajduje się wkład, który trzeba umieścić w zamrażarce, wystarczy 30 minut, naprawdę!
Po czym wkładamy go z powrotem do miski i zakręcamy. Kompletna miska jest stabilna, raczej ciężka co było dla mnie też ważne, bo psy uwielbiają je przewracać. Na początku postawiłam ją w słońcu na tarasie i wyszłam z domu, po czterech godzinach woda była naprawdę chłodna! Mimo, iż na dworze było prawie 25 stopni. W cieniu chłodna woda utrzymuje się około 6 godzin mimo wysokiej temperatury powietrza. Tak, to prawda jestem zakochana po uszy w swoich psach i takie nowinki są dla mnie dużym udogodnieniem, bo wiem, że dzięki nim mogę lepiej zadbać o temperaturę psa, a co za tym idzie o jego zdrowie.