Wywiad do ''Uszy Trzebuszy" … i Brit Care

2018-07-26
Wywiad do ''Uszy Trzebuszy" … i Brit CareCzytaliście już wywiad ze mną w najnowszym numerze tygodnika „USZY TRZEBUSZY ”
Nie …. ? To róbcie szybko lub jak kto woli i zapraszam

– Tabloidy praktycznie każdego dnia rozpisują się na Twój temat, nie jesteś już zmęczony tą popularnością ?
– Kocham kobiety …… wszystkie !
Nie miałbym serca odmawiać im lizków czy buziaków. One są takie piękne uwielbiam, gdy mnie tulą podczas zdjęć, tak rozkosznie pachną.
Często krzyczą na ulicy ''Cukier! Ty przystojniaku z fejsa" To mam mnie męczyć? Ja to uwielbiam!
– Ostatnio zostałeś twarzą pewnego sklepu zoologicznego.
– Tak, długo mnie namawiali aż w końcu się zgodziłem Uznałem, że to grzech, ukrywać takie Ciacho jakim jestem I świat zasługuje na to, by też je podziwiać
– Musisz teraz reklamować produkty, które mają w swojej ofercie ?
– Absolutnie nie ! Wyłącznie, mogę ! Moja agentka długo negocjowała warunki, właśnie po to bym mógł sam decydować o tym co chce pokazać.
Rekomenduje tylko te karmy i zabawki, które osobiście przetestuję i faktycznie są godne uwagi

– Co aktualnie testujesz ?
– Karmę Brit Care  uważam, że to super alternatywa dla innych dobrych karm. Jest tańsza od karmy, którą delektuje się na codzień i na prawdę dobra Wie Pani to jak z samochodem można jeździć mercedesem, albo innym autem i każde jest super, kwestia tego kto na jakie może sobie pozwolić
– A Ty Cukier czym jeździsz ?
– Ja kochanieńka mercedesem oczywiście, tyle że wiekowym w dodatku mama ciagle go rozbija.
Dlatego tatko stwierdził, że nie ma sensu naprawiać czujników parkowania

– Kto Twoim zdaniem powinien jeść karmę brit ?
– Każdy kto potrzebuje dobrej jakościowo karmy w przystępnej cenie. Brit Care ma bardzo bogatą ofertę. Dla psów aktywnych, dla szczeniaków, dla seniorów, dla psów które muszą troszeczkę zrzucić zbędnych kilogramów np. Suczki po sterylizacji czy psy po kastracji. Mają nawet specjalną karmę dla takich przystojniaków jak Ja – Brit Care Show Champion ! Wszystkie te rodzaje karm są odpowiednie dla alergików. W mojej rodzinie były przypadki alergii i poleciłem im właśnie tę karmę, problem znikł. Ależ Pani się na mnie patrzy Od początku to zauważyłem Wiem, wiem mój urok osobisty powala …. co zrobię muszę z tym jakoś żyć
– Hihihihi jest Pan przesłodki Panie Cukrasiński Ale wróćmy do wywiadu: Jakie są Twoje najbliższe plany?
– To zależy od tego czy masz dzisiaj wolne mała ? Żartowałem
– Hahaha Cukier Ty to potrafisz rozbawić kobietę
– Plany aktualnie mam ogromne … dużo ciężkiej pracy, recenzje, wywiady, może książka nie wiem jeszcze. Narazie skupiam się na przekonaniu innych do zdrowej, dobrej żywności dla zwierząt, bo tylko w ten sposób będą długo cieszyły się dobrym życiem z człowiekami.
– A plany wakacyjne?
– Odpoczywam kiedy tylko znajdę chwilę. Jestem dosyć mocno zaganiany
Kończę aktualnie pierwszy rok na uniwersytecie w DogPoint. Najbardziasto jednak lubię wypoczywać aktywnie np. Biegając po plaży, lesie albo chociaż ogródku.
– Jesteś niesamowitym psem Cukier  Było mi bardzo miło z Tobą rozmawiać. Życzę Ci spełnienia planów i dalszych sukcesów w imieniu całej redakcji gazety „Uszy Trzebuszy”

Kilka słów od Cukrowej matki:

Muszę wam się przyznać, że moje psy nie jedzą na co dzień Brita. Miałam ją kilka razy, czy to przy okazji testów lub z różnych innych powodów. Cukierkowi szybko przypadła do gustu i wsuwał je ze smakiem.
Groszki w każdym rozmiarze nie były dla niego problemem. Ogromny wybór smaków, możliwość doboru do wielkości psa, potrzeb wiekowych czy upodobań smakowych zwierzaka.
Karma faktycznie jest dla alergików, sprawdzałam ją na Maciu i nie ma po niej ani rewolucji żołądkowych, ani kłopotów z sierścią jak przy innych karmach. Jeśli szukacie karmy dla psa alergika, w rozsądnej cenie, to Brit Care spełni wasze oczekiwania. Polecam ją z czystym sumieniem, znajomym, rodzinie czy zaopatruje też w nią psy, które mam pod opieką do czasu adopcji. Myślę, że w swoim przedziale cenowym Brit Care nie ma konkurencji.