tylko u nas

ilość znalezionych towarów: 40


Jeśli pragniesz mieć w swoim domu akcesoria zupełnie wyjątkowe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju - oferta  "TYLKO U NAS" skierowana jest właśnie do Ciebie!

Znajdziesz tu produkty unikatowe i niespotykane w ofertach żadnego innego sklepu w Polsce, z wyjątkiem Twojego sklepu - Megazoologiczny.pl.

Jednocześnie są to towary najwyższej jakości, w unikalnym, szczególnym designie i stylu. Sprowadzamy je jako jedni z nielicznych, od dostawców holenderskich stawiających na styl, głównie rustykalny, idealnie pasujący do wnętrza Twojego domu,  jeśli jesteś zakochany w vintage.

Jesteś wyjątkowy, tak samo jak wyjątkowy jest Twój zwierzak- skorzystaj z tej szczególnej oferty (kliknij TUTAJ)  Twojego sklepu Megazoologiczny.pl.

 

 

 

LOTTE’S DESIGN

Wzornictwo wszystkich produktów z serii Designed by Lotte (DBL) jest całkowicie unikalne. Osobiści projektanci marki projektują własne wzory i stale rozwijają swoje pomysły w sposób kreatywny, inspirując się trendami, kierunkiem oczekiwań klienta, ale również wzorami i kolorystyką. Wszystkie aspekty tych produktów są stale brane pod uwagę i komponowane ze sobą troskliwie. Materiały i tworzywa zestawiane są w sposób tworzący spójną całość. Dopiero, gdy każdy szczegół jest dopieszczony i zaakceptowany, powstaje produkt finalny. Każda próbka jest badana kilkukrotnie, ponieważ zarówno jakość, jak i wygląd, są równej ważności. Produkty są gotowe do sprzedaży dopiero, gdy wszystko jest tak, jak powinno być, dopięte na ostatni guzik.

 

 

 

12

Jesteśmy pod nadzorem: wiw.szczecin

Zasady obrotu lekami OTC

pixel