bOOmerang

ilość znalezionych towarów: 2

Karmy Boomerang to polskie receptury, których niewątpliwe zalety wyróżniają te markę zdecydowanie spośród innych produktów dostępnych na rynku. 

Wysoka zawartość mięsa- do 82g świeżego mięsa (HUMAN GRADE) na 100 g karmy, brak mączek mięsnych, etycznie pozyskiwane źródło wysoce przyswajalnego białka. 

Bez zbóż-  karmy nie zawierają glutenu oraz są wolne od GMO. Zamiast zbóż użyliśmy SŁODKIE ZIEMNIAKI, które są bogate w witaminy z grupy B oraz są doskonałym źródłem błonnika pokarmowego.

Większość receptur w formule MONOPROTEINOWEJ i bez dodatku KURCZAKA (nawet w postaci tłuszczu). Z racji często występujących alergii wśród psów, staramy się dobierać receptury karm tak, aby ryzyko reakcji, było jak najmniejsze. Nasze monoproteinowe karmy możesz śmiało stosować w dietach eliminacyjnych.

Prebiotyki i suplementy dla zdrowia i pięknej sierści -zastosowane prebiotyki MOS i FOS mają bezpośredni wpływ na trawienie spożywanej karmy oraz rozwój prawidłowej flory bakteryjnej jelit, a suplementy omega-3 i omega-6 na prawidłową kondycję skóry i sierści.

Produkcja karmy w niskiej temperaturze - podczas procesu produkcji temperatura nie przekracza 82C, co gwarantuje zachowanie większej ilości cennych składników odżywczych oraz ochronę cennego białka, co przekłada się na lepszej jakości karmę dla Twojego pupila.

Brak sztucznych konserwantów i barwników - podczas produkcji kładziemy wysoki nacisk na jakość naszej karmy, nie stosujemy sztucznych konserwantów i barwników czy polepszaczy smaku, a karmę naturalnie konserwujemy wyciągiem z rozmarynu.

Receptury jak najlepiej dopasowane dla Twojego pupila - staramy się dopasować naszą karmę do potrzeb Twojego pupila, dlatego znajdziesz u nas trzy wielkości chrupka, karmy dla szczeniaka, psa dorosłego, seniora i karmę light dla psów z nadwagą. Dodatkowo karmy dla większych ras zawierają GLUKOZAMINĘ i CHONDROITYNĘ, które zadbają o stawy Twojego pupila.

Jesteśmy pod nadzorem: wiw.szczecin

Zasady obrotu lekami OTC

pixel